Dzky..

06:40

Hi.

"Grzeszna Łąka" Nowa Kolekcja od Macieja Sieradzkiego udowodniła ze do rozwoju kariery nie jest potrzebna wygrana w Project Runway , wystarczy rozwijać swoją pasję a twoje nazwisko może być na samym szczycie w świecie mody. Kolekcja JESIEŃ/ZIMA 2015/2016 zapowiada się interesująco, cieszy mnie fakt że Maciek dzieli ze mną podobne upodobania a mianowicie czerń.

W jego kolekcji dominowały sukienki, kurtki oraz  plecione spódnice którymi nota bene zachwycała się Anja Rubik .
Naprawdę dużo się działo a połączenie ze sobą niektórych materiałów może zaskoczyć; skóra , futro , ćwieki ,błyszczące dodatki i krwista czerwień to wszystko tylko w Sinful Meadow.

Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony całość tworzy naprawdę zgraną kolekcję.

Zresztą co tu dużo gadać sami zobaczcie ...ENJOYFot. Mike Pasarella

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Plecionki to już tradycja u Maćka, ale podziwiam go za to, że robi to samodzielnie i wkłada w to co robi całe swoje serce. Widać że wszystko jest oryginalne :) Mam już jedną koszulkę plecionkę i bez wątpienia skuszę się na inne ubrania. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna stylizacja, chociaż niektóre ubrania wyglądają... dziwnie, ale nie są złe 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Maćka nie tylko za świetne projekty, ale przede wszystkim za skromność i pokorę. Niektóre kreacje z wybiegu są dla mnie trochę przesadzone i nie najlepsze do wyjścia na ulicę, ale za to to, co można znaleźć w jego butiku to cuda :)
  teoriakobiety.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń