Frozen April

11:31

Hi!

Dzisiaj mam dla was stylizacje adekwatna do kwietniowej pogody która jest przerażająca i zmienia się z minuty na minutę . Jednak za nim o niej to trochę może o tym co się działo u mnie w ostatnim czasie .

Mój weekend na dobra sprawę trwa już od poniedziałku, w szkole wszystko pozaliczane i teraz zostało jedynie czekać na oficjalne zakończenie no i oczywiście maturę , która mam nadzieje będzie dobrze zdana . Gorzej z egzaminami na PWST no ale zobaczymy może uda mi się spełnić jedno z moich marzeń. Hmm... piątek i sobota , no nie powiem działo się sporo, od imprezy do imprezy a rano ciężko było wstać i ruszyć się na zdjęcia no ale jakoś się udało zresztą sami ocenicie.


Stylizacja może wydać  wam się nudna dlatego że postanowiłem pójść w czerń ( dużo czerni) ,
jednak myślę że w całkiem dobry sposób udało mi się połączyć ja z genialna granatową kurtka która jest idealna dla naszej "super ciepłej" wiosny oraz przełamać szarym szalikiem. Jeśli się wam spodoba to zapraszajcie znajomych rozsyłajcie linki i oczywiście komentujecie.  Tymczasem ...

ENJOY

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Ale świetne zdjęcia ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz co mnie najbardziej cieszy ? Że jako chłopak się tym zajmujesz! Jeszcze się nie spotkałam z takim blogiem i jestem mile zaskoczona :D Świetne zdjęcia :D Nie mam zastrzeżeń. Serio! Jest świetnie. Życzę ci powodzenia. Z całego serca.
  P.S Świetny plener :*
  http://miloscnietypowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń