On the Street

07:19

Hi!

Tak tak od ostatniego postu minęło trochę czasu ale takie życie maturzysty,
Nadrobić 3 lata w tydzień , rzecz wręcz niemożliwa no ale na szczęście  zostało mi tylko trzy matury w tym dwie ustne także spokojnie można się za to zabrać . A na poprzednie nie narzekam.

Tydzień przed rozpoczęciem matur wybrałem się do Krakowa na uczelnie która jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń a mianowicie Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego .

Udzielane były tam porady dotyczące interpretacji wierszy czy też prozy, większość osób w naszej grupie była kolejny raz lub próbowała się dostać do tej szkoły nie po raz pierwszy. Wykładowca zrobił na mnie ogromne wrażenie człowiek który nie wstydzi się niczego, bardzo inteligentny  o wielkiej wyobraźni i bagażu doświadczeń .





Gdyby ktoś podzielał moja pasję to są przykładowe zadania jakie dostaliśmy :

- Zagraj jakbyś był od urodzenia sparaliżowany ruchowo i językowo.
- Powiedz tekst wymyślonym przez ciebie językiem.
- Przemawiasz jak przywódca partii nazistowskiej.
- Komentator sportowy.
- Wiec feministek.
- Groteskowa Opera.

itd...

Naprawdę czeka mnie ogromne wyzwanie o ile je podejmę .. Jednak o marzenia trzeba walczyć jak nie w tym roku to w następnym. Już nie mogę się doczekać studiów w tym mieście .

Po odwiedzeniu PWST (mała domówka = mało pamiętny fakt )  zwiedzaliśmy Kraków przygotowując stylizację, jednak jest to wszystko zrobione bardziej pod kątem 
fotorelacji. 

Mam nadzieję że będziecie zadowoleni z tego co przygotowałem. Zresztą sami zobaczcie >>



ENJOY























You Might Also Like

2 komentarze

  1. Zdjęcia są mega ^^

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Loving your pictures and the genuine, honest way you have put your story across - you're an inspiration and I am following your journey - awesome work!

    OdpowiedzUsuń