Live Heroes Collaboration !

09:03

Hi!

Stylizacja powstała dzięki współpracy nawiązanej z marką  LIVE HEROES. Fajnym patentem , który został wprowadzony przez tą platformę jest możliwość zaprojektowania swojej odzieży, którą można później sprzedać, uzbierać 250 Live Heroes kredytów i zlecić wypłatę, wszystko jest dziecinnie łatwe.
Wiem że z moja systematycznością bywa rożnie a to wszystko jest związane ze studiami i pracą, która niedawno podjąłem jak dziennikarz dla stacji telewizji TVN. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się że będzie tu panowała tak pozytywna atmosfera , jestem naprawdę mile zaskoczony. Postaram się wam zrekompensować brak systematyczności i wprowadzić parę nowości. 
Stworzyłem dwie stylizacje, które są wygodne, można je ubrać na co dzień. Mam nadzieję że spodobają wam się pinty , które wybrałem. Przygotowałem również małą niespodziankę :


  1. Rabat 20% na wszystkie rzeczy dostępne na platformie LH , po podaniu kodu rabatowego "DRUNKBUTELEGANT" 
  2. KONKURS!!! w którym można wygrać, dowolną rzecz (oprócz bejsbolówki) z dowolnym printem i w odpowiednim  dla siebie rozmiarze . 
  • Wystarczy tylko polubić profil Live Heroes
  • Polubić fp na Facebooku :  DrunkButElegant  
  • Udostępnić zdjęcie które się tam znajduje i w komentarzu napisać GOTOWE

  • Zaprosić 50 znajomych do polubienia DrunkButElegant
  • Konkurs trwa do 22.03.2016 do godziny 22, wyniki konkursu będą ogłoszone na profilu na Facebooku 23.03.2016 (losowanie) 


ENJOY
You Might Also Like

1 komentarze