Carousel

10:02

Hi!

Kochani dawno nie miałem takiego weekendu. Był on pełen emocji i dobrej zabawy !
Każdy kto, chce przeżyć niezapomniane chwile powinien się wybrać do Energylandii. Już niebawem otworzy się kolejna atrakcja najwyższy w Europie Rollercoaster. Czas spędzałem w doborowym towarzystwie z najlepsza ekipą z możliwych.

Dla was przygotowałem taką oto stylizację. Jeśli chcecie wyglądać dobrze a przy okazji świetnie się bawić, w wygodnym stroju to wybierzcie się na zakupy i zaopatrzcie w oversize'owy t-shirt i spodnie z ciekawym paternem, które będą urozmaiceniem waszej stylizacji.  Właśnie, zapomniałbym o okularach przeciwsłonecznych ! Tak jak każdy facet inwestuje w dobrze skrojony garnitur, który służy mu przez lata, każda kobieta powinna mieć w swojej szafie małą czarną, tak nie powinno u was zabraknąć dobrych okularów przeciwsłonecznych. Nie warto kupować okularów w sieciówkach, gdyż nie posiadają one dobrych filtrów przeciwsłonecznych, chyba że, założycie je raz czy dwa na sesje zdjęciową, bądź jakiś event. Szeroką gamą modeli może pochwalić się sklep AURUM OPTICS, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mają butki stacjonarne w kilku miastach w całej Polsce.
Wiele znanych marek, dobra jakość i niewygórowane ceny. A teraz zapraszam was do oglądania zdjęć, które dla was zrobiłem.


ENJOY 
You Might Also Like

1 komentarze